برای حمل پیانو و جا به جایی باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

برای حمل پیانو و جا به جایی باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی چگونگی حمل پیانو و جا به جایی آن و نکات مهمی در این خصوص بپردازیم. با ما همراه باشید. پیشتر نیز به بررسی قیمت هزینه ی جا به جایی پیانو پرداختیم که می توانید با مراجعه به مقاله ی قبلی، این مطلب را بخوانید.

در حمل پیانو باید به چه نکاتی توجه داشت؟

اگر نمی دانید چگونه پیانو را جا به جا کنید، به مطلب خوبی سر زدید. به نظر می رسد نمی توان پیانوهایی که شکل های عجیب  دارند و شکننده و در اندازه های بزرگ هستند، را حمل و جا به جا کرد. اما اینگونه نیست! در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که در واقع جا به جایی پیانوها امکان پذیر بوده و روش های ساده ای نیز برای جا به جایی وجود دارد.

باربر کرایه کنید

اگرچه جا به جایی پیانو به تنهایی امکان دارد اما به شدت توصیه می کنیم که برای انجام این کار حتما باربری را استخدام کنید تا پیانو را جا به جا کند. چرا که این کالا هم گران قیمت و هم با ارزش است و بهترین کار ممکنف سپردن آن به دست نیروهای حرفه ای است.

شرکت یا اتوبار حرفه ای

یافتن یک شرکت یا اتوبار حرفه ای که بتوانند پیانو را جا به جا کنند کار سختی نیست. بسیاری نیز می توانند پیانو را بدون مشکل در خانه حتی جا به جا کنند.

هزینه ی جا به جایی

البته توجه داشته باشید قیمت گذاری بنا به مسافت و طبقات و همچنین وزن پیانو در شرکت ها متفاوت بوده و ممکن است قیمت آن گران تر از باقی اشیاء باشد.

جا به جایی پیانو

اگرچه احتمال دارد که قیمت دستمزد جا به جایی پیانو گران شود اما اطمینان خواهید داشت که پیانو آسیب ندیده و به دست متخصص ترین افراد جا به جا می شود.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص حمل پیانو برای شما نوشتیم راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید