مهمترین دانستنی های حمل پیانو

مهمترین دانستنی های حمل پیانو

درباره ی حمل پیانو در اثاث کشی و یا فرستادن از کشوری به کشور دیگر، نکات بسیاری وجود دارد. در این مطلب سعی داریم تا به مهمترین نکاتی که برای حمل این وسیله ی با ارزش وجود دارد، اشاره کنیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی نکات مهم حمل پیانو پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

دانستنی های مهم حمل پیانو

خب، می خواهید بدانید که چگونه می توان پیانو را حمل و جا به جا کرد. اما واقعیت این است که حرکت دادن پیانو سخت می باشد. این ابزارآلات موسیقیایی سنگین و پیچیده بوده و می تواند صدمات جدی به کفپوش های خانه وارد کند. البته صدمات جدی به بدن و جسم جدی تر می باشند. همچنین لغزش یا تکان های محکم ممکن است سبب آسیب دیدن و یا خراش خود پیانو شود که این، قابل اغماض نیست.

پس باید در نظر داشت که جا به جایی پیانو کار آسان و راحتی نیست و نباید بدون مشاوره و کمک گرفتن از متخصصین حمل این ابزار موسیقی، اقدام به جا به جایی آن کنید. چراکه خسارت های ناشی از حمل و نقل بد، ممکن است جبران ناپذیر باشد.

اما چرا نباید افراد به تنهایی یا بدون کمک تیم های حرفه ای اقدام به جا به جایی این ابزار آلات موسیقی کنند؟

پیشنهاد سایت :بررسی های لازم قبل از حمل پیانو

وزن سنگین

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که نه تنها وزن این ابزار عظیم الجثه ی موسیقی تنها سنگین است بلکه بی روح هم می باشد. پیانوهای عمودی بسیار سنگین و دارای پایه های کم تراکم و ظریف تری هستند.بنابراین حمل آنها به این راحتی نیست.

برای حمل این پیانوها حداقل به چهار نفر نیاز است. دو نفر برای حمل و جا به جایی پیانو و دو نفر برای راهنمایی و کنترل گوشه های آن.

پیانو

مراقبت بیشتر در حین حمل این وسیله بسیار ضروری و مهم است. زیرا نه تنها می خواهید از خراش و صدمات به پیانو جلوگیری کنید بلکه می خواهید وسیله ی موسیقیایی شما با سلامتی کامل به محل مورد نظرتان فرستاده شود.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص حمل پیانو برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

پیشنهاد سایت :5 نکته مهم در حمل پیانو

دیدگاهتان را بنویسید