بررسی های لازم قبل از حمل پیانو

بررسی های لازم قبل از حمل پیانو

همانطور که می دانید حمل پیانو کار ساده ایی نیست و کوچک ترین خطایی می تواند هزینه زیادی را برای پیانو شما به همراه داشته باشد.

در مطالب قبلی شما را با نکات مهمی که در جابه جایی پیانو باید رعایت کنید آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

قبل از جابه جایی پیانو چه فاکتور هایی را باید بررسی کنید؟

نکات مهم در حمل پیانو

آب و هوا

درست است که برخی از شرایط آب و هوایی مثل بارش برف و باران ممکن است جذاب به نظر برسد اما اگر قصد داشته باشید که در این شرایط پیانو را جا به جا کنی کار کمی سخت خواهد شد. به همین خاطر بهتر است تا قبل از این که کسی را برای کک به جا به جای پیانو خبر کنید از صاف و آفتابی بودن هوا اطمینان حاصل کنید.

حمل

ترافیک

بعضی اوقات وسعت یک شهر و ازدحام پارکینگ آن می تواند حرکت پیانو را دشوار کند. نه تنها چالش در مورد ترافیک وجود دارد بلکه پیدا کردن مکانی برای پارک کردن در حین بیرون آوردن پیانو از خودرو نیز مشکل خواهد بود. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم تا ساعاتی را برای این کار در نظر بگیرید که شهر خلوت تر است و ترافیک و شلوغی کار را برای شما دشوار نمی کند.

رطوبت

یکی از بهترین زمان ها برای جا به جایی پیانو زمانی است که هوا سرد و خشک باشد. بارش باران نه تنها کار را برای شما دشوار می کند بلکه لازم است بدانید که رطوبت می تواند پیانو شما را خراب کند.

همانطور که می دانید حمل پیانو بابایی با بهترین کادر اجرایی می تواند بدون هیچ گونه آسیبی پیانو شما را به بهترین شکل جا به جا کند.

برای حمل پیانو در تهران با کارشناسان ما در تماس باشید.

این پست دارای یک دیدگاه است

دیدگاهتان را بنویسید