عوامل موثر بر حمل پیانو

عوامل موثر بر حمل پیانو

همانطور که می دانید در حمل پیانو لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید. در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویزگی ها مشخصات پیانو آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

برای حمل پیانو لازم است تا در مورد انتقال آن اطلاعات لازم را به دست آورید.

بررسی نکات مهم در حمل پیانو

بررسی اندازه ها، استفاده از تجهیزات مناسب، تمیز کردن و شستشو و … از جمله مهم ترین کار هایی است که هنگام جا به جایی پیانو باید انجام گیرد.

حمل پیانو

 

چگونگی بلند کردن پیانو

اولین چیزی که هنگام حمل پیانو داخل وانت و یا بربر قرار می گیرد باید خود پیانو باشد. حتما جای پیانو را در باربر با استفاده از بند ها و طناب های مخصوص محکم کنید تا در هنگام انتقال مطمئن شوید که پیانوی شما تکان نمی خورد و حرکت نمی کند.

بررسی مسیر انتقال پیانو

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که در هنگام جا به جایی پیانو باید مورد توجه قرار دهید بررسی مسیر انتقال پیانو می باشد. حتما توجه داشته باشید که این مسیر دارای پله اسست یا خیر اگر پله دارد تعداد آن چقدر است همچنین تعداد راه پله ها را در نظر بگرید و خودتان را برای بالا بردن و یا پایین آوردن پیانو از پله ها آماده کنید و اگر به تجهیزات خاصی در این زمینه نیاز دارید بررسی های لازم را انجام دهید.

بعد از جا به جایی لازم است تا پیانو را کوک کنید.

حتی اگر مسافت کوتاهی را بابت جا به جایی پیانو طی کرده باشید باز هم لازم است تا بعد از اینکه جای اصلی پیانو را مشخص کردیید و آن را در جایش قرار دادید پیانویتان را دوباره کوک کنید.

برای حمل پیانو می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید