حمل پیانو با وَن

حمل پیانو با وَن

برای حمل پیانو به چه تجهیزات و وسایلی نیاز دارید؟ آیا می دانید برای جا به جای پیانو چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات در جا به جایی پیانو آشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص متفاوت ترین روش های حمل پیانو در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا با سایر نکات مهم در زمینه جا به جایی پیانو اطلاعاتی به دست آورید.

اگر می خواهید حمل و انتقال پیانو را به درستی انجام دهید لازم است تا حتما از یک ون ی کامیون مخصوص باربری استفاده کنید.

پیشنهاد سایت:5 نکته مهم در حمل پیانو

جا به جایی پیانو

نکات مهم در حمل پیانو با وَن

بردن پیانو به داخل وَن به تکنیک و مهارت خاصی بستگی دارد.

اگر ون شما دارای سطح شیب دار است، مشکلی پیش نمی آید، البته باید مطمئن شوید که شیب به گونه ای است که به اندازه کافی می توان پیانو را از سطح شیب دار بالا برد تا به راحتی وارد ون شود.

پیانو را در داخل ون به سمت پشت به دیوار قرار دهید. حتما توصیه می شود که یک تخته چوبی را زیر پیانو قرار دهید، تا سطح کف یکنواخت باشد. یکی از نکات مهمی که باید مورد بررسی قرار گیرد این است که پیانو را باید داخل کامیون ببندید تا در حین رانندگی جابجا نشود. درپوش های پلاستیکی را در صورت لزوم تنظیم کنید تا هیچ یک از چوب ها با دیواره ون تماس پیدا نکنند.

هرگز پیانوی خود را داخل ون بدون بست و مکحکم کاری رها نکنید زیرا ممکن است در در دست اندازه ها و در هنگام حرکت جا به جا شود و آسیب ببیند. هنگامی که به مقصد رسیدید و با خیال راحت پارک شد، بست های پیانو را باز کنید و به آرامی حرکت دهید.

احتمالاً پیانو پس از رسیدن به مقصد به تنظیم نیاز دارد، زیرا حمل پیانو احتمالاً سیم های آن تاثیر گذاشته است و لازم است تا مجدد توسط یک شخص ماهر تنظیم و کوک شود.

برای حمل پیانو به طور حرفه ای با کارشناسان ما در تماس باشید.

پیشنهاد سایت :بررسی های لازم قبل از حمل پیانو

دیدگاهتان را بنویسید