انتقال پیانو

چطور حمل پیانو را انجام دهیم؟

آیا می دانید حمل پیانو به شکل صحیح چطور انجام می شود؟

برای حمل پیانو لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید. در این مقاله قصد داریم تا نکاتی در این خصوص  را در اختیارتان قرار دهیم.

همچنین برای اطلاع از قیمت و هزینه حمل پیانو می توانید مطالب قبلی را مطالعه کنید.

جا به جایی پیانو

حمل پیانو و جا به جایی آن یکی از مهم ترین نکاتی است که لازم است تا در مورد آن اطلاعات کافی را به دست آورید.

همه می دانند که یک پیانو 88 کلید دارد، اما آیا می دانید که داشتن بیش از 10 هزار قطعه متحرک برای آنها معمول است؟ جابجایی چنین وسیله ظریف، سنگین و پیچیده ای بدون آسیب رساندن به آن ممکن است دشوار باشد و افراد حرفه ای برای انجام این کار با خیال راحت آماده هستند. و خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید اما کمی آماده سازی و کمک زیادی لازم است.

اگر تصمیم دارید که پیانو را خودتان حرکت دهید، مهم است که آماده باشید. شما به تجهیزات مناسبی نیاز خواهید داشت و اطمینان از اینکه پیانو در هر مرحله متناسب باشد مهم است. پس از آماده سازی اساسی، با پوشاندن پیانو و افزودن بالشتک از آن محافظت کنید.

با دقت آن را روی تخته لغزنده دالی حرکت دهید و برای اطمینان از ایمن بودن آن را به قسمت پایین خوب ببندید. بهتر است اگر دوست یا عضوی از خانواده خود دارید که به شما در این کار کمک کند. هنگامی که پیانو را وارد کامیون در حال حرکت کردید، آن را با بندهای بیشتری محکم کنید.

شما می خواهید مطمئن شوید که پیانو در جای جدید خود قرار می گیرد. اتاق، درها و راه پله ها را اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید هیچ مانعی برای رسیدن ساز به خانه جدیدش وجود ندارد.

بلند کردن پیانو، هنگام بلند کردن پیانو لازم است تا برای انتقال آن به مکان دیگری، یادتان باشد که آن را با پایه هایش بلند نکنید. پایه ها بسیار آسیب پذیر هستند. همچنین، پیانو را در حالت ایستاده نگه دارید. گذاشتن آن به پهلو خوب نیست.

با دو نفر در هر انتهای پیانو، نوارهای متحرک را در زیر پیانو قرار دهید، و یک بند در هر انتهای آن قرار دهید. در حالی که یک نفر یک انتهای بند را در دست دارد (اکنون باید چهار نفر باشید که از هر چهار گوشه پشتیبانی می کند)، پیانو را بردارید.

حالا مطمئن شوید که پایه های پیانو روی دالی صاف نشسته اند، آن را محکم کنید. اگر پیانو کاستور دارد، یا کاستورها را در جای خود قفل کنید یا از ایمن بودن پیانو اطمینان حاصل کنید.

ایمن سازی پیانو در کامیون

پیانو را باید در پشت کامیون در حال حرکت، کنار دیوار پشتی قرار دهید دیواری که کابین داخلی کامیون را از فضای پشتی جدا می کند. بسیاری از جابه جا کننده های پیانو از تخته های چوب برای اطمینان از کفپوش یکنواخت برای پیانو استفاده می کنند، زیرا اکثر فضاهای کامیون تراز نیستند. این امر به کاهش فشار روی کاستورها و پیان کمک می کند پایه های پیانو که در طول حرکت برای ایجاد ثبات فشار وارد می شوند. اگر از تخته استفاده می کنید، آنها را در امتداد دیوار پشتی قرار دهید.

پیانو را از روی دالی روی تخته ها بردارید، سپس با استفاده از تسمه های متحرک، پیانو را به دیواره کامیون محکم کنید. بررسی کنید تا هنگام حرکت کامیون، پیانو قادر به غلت زدن نباشد.

برای حمل پیانو به صورت حرفه ای می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پیانو

حمل پیانو با وَن

برای حمل پیانو به چه تجهیزات و وسایلی نیاز دارید؟ آیا می دانید برای جا به جای پیانو چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات در جا به جایی پیانو آشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص متفاوت ترین روش های حمل پیانو در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا با سایر نکات مهم در زمینه جا به جایی پیانو اطلاعاتی به دست آورید.

اگر می خواهید حمل و انتقال پیانو را به درستی انجام دهید لازم است تا حتما از یک ون ی کامیون مخصوص باربری استفاده کنید.

پیشنهاد سایت:5 نکته مهم در حمل پیانو

جا به جایی پیانو

نکات مهم در حمل پیانو با وَن

بردن پیانو به داخل وَن به تکنیک و مهارت خاصی بستگی دارد.

اگر ون شما دارای سطح شیب دار است، مشکلی پیش نمی آید، البته باید مطمئن شوید که شیب به گونه ای است که به اندازه کافی می توان پیانو را از سطح شیب دار بالا برد تا به راحتی وارد ون شود.

پیانو را در داخل ون به سمت پشت به دیوار قرار دهید. حتما توصیه می شود که یک تخته چوبی را زیر پیانو قرار دهید، تا سطح کف یکنواخت باشد. یکی از نکات مهمی که باید مورد بررسی قرار گیرد این است که پیانو را باید داخل کامیون ببندید تا در حین رانندگی جابجا نشود. درپوش های پلاستیکی را در صورت لزوم تنظیم کنید تا هیچ یک از چوب ها با دیواره ون تماس پیدا نکنند.

هرگز پیانوی خود را داخل ون بدون بست و مکحکم کاری رها نکنید زیرا ممکن است در در دست اندازه ها و در هنگام حرکت جا به جا شود و آسیب ببیند. هنگامی که به مقصد رسیدید و با خیال راحت پارک شد، بست های پیانو را باز کنید و به آرامی حرکت دهید.

احتمالاً پیانو پس از رسیدن به مقصد به تنظیم نیاز دارد، زیرا حمل پیانو احتمالاً سیم های آن تاثیر گذاشته است و لازم است تا مجدد توسط یک شخص ماهر تنظیم و کوک شود.

برای حمل پیانو به طور حرفه ای با کارشناسان ما در تماس باشید.

پیشنهاد سایت :بررسی های لازم قبل از حمل پیانو

حمل

قیمت حمل پیانو چقدر است؟

قیمت حمل پیانو به چه فاکتور هایی بستگی دارد؟ چه عواملی بر هزینه این جا به جایی موثر است؟

در این مقاله می خواهیم نکاتی در خصوص قیمت حمل پیانو در اختیارتان قرار دهیم.

همچنین با مطالعه مطالب قبل می توانید در مورد بررسی های لازم قبل از حمل پیانو اطلاعاتی به دست آورید.

صدای موسیقی پیانو یکی از دوست داشتنی ترین و جادوی ترین صداها در جهان است. این صدا بسیار خاطره انگیز است و روح را نوازش می کند.

بنابراین حرکت پیانو توسط خودتان ایده خوبی نیست. بهتر است تا این کار را به عهده متخصصان قرار دهید. جابه جا کنندگان پیانو با تجربه که دارای تجهیزات تخصصی و مهارت های ویژه ای هستند تا سازهای باشکوه شما را به روشی ایمن و کارآمد حرکت دهند. اما هزینه این کار چقدر است؟

جا به جایی پیانو

عوامل موثر بر قیمت حمل پیانو

برای بررسی قیمت حمل و جا به جایی پیانو لازم است تا فاکتور های زیر را مورد بررسی قرار دهید.

اندازه و نوع پیانو

پیانوهای سنگین تر به کارگران و تجهیزات تخصصی تر احتیاج دارند، بنابراین هزینه بیشتری برای جابجایی دارند.

پیانوهای بزرگتر ممکن است نیاز به جداسازی قطعات داشته باشند.

پیانو های گراند شکل منحصر به فردی داشته باشد و حرکت دادن آن ها نسبت به پیانو های دیگر سخت تر باشد. از این رو قیمت حمل و جا به جایی آن ها گران تر خواهد بود.

برای محاسبه دقیق هزینه حمل و تعیین نوع تجهیزات، چند نفر و چقدر زمان برای این کار لازم است.

تعیین فاصله

یکی دیگر از مهم ترین فاکتور هایی که در قیمت حمل پیانو تاثیر دارد میزان مصافتی است که می خواهید آن را جا به جا کنید.

به طبع برای مسافت های طولانی تر قیمت بیشتر خواهد بود همچنین تعداد طبقاتی که کارگر باید پیانو را در یک ساختمان بالا ببرد نیز در قیمت حمل این ساز موثر است.

برای اطلاع دقیق از قیمت حمل پیانو با کارشناسان ما در تماس باشید.

پیانو

بررسی های لازم قبل از حمل پیانو

همانطور که می دانید حمل پیانو کار ساده ایی نیست و کوچک ترین خطایی می تواند هزینه زیادی را برای پیانو شما به همراه داشته باشد.

در مطالب قبلی شما را با نکات مهمی که در جابه جایی پیانو باید رعایت کنید آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

قبل از جابه جایی پیانو چه فاکتور هایی را باید بررسی کنید؟

نکات مهم در حمل پیانو

آب و هوا

درست است که برخی از شرایط آب و هوایی مثل بارش برف و باران ممکن است جذاب به نظر برسد اما اگر قصد داشته باشید که در این شرایط پیانو را جا به جا کنی کار کمی سخت خواهد شد. به همین خاطر بهتر است تا قبل از این که کسی را برای کک به جا به جای پیانو خبر کنید از صاف و آفتابی بودن هوا اطمینان حاصل کنید.

حمل

ترافیک

بعضی اوقات وسعت یک شهر و ازدحام پارکینگ آن می تواند حرکت پیانو را دشوار کند. نه تنها چالش در مورد ترافیک وجود دارد بلکه پیدا کردن مکانی برای پارک کردن در حین بیرون آوردن پیانو از خودرو نیز مشکل خواهد بود. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم تا ساعاتی را برای این کار در نظر بگیرید که شهر خلوت تر است و ترافیک و شلوغی کار را برای شما دشوار نمی کند.

رطوبت

یکی از بهترین زمان ها برای جا به جایی پیانو زمانی است که هوا سرد و خشک باشد. بارش باران نه تنها کار را برای شما دشوار می کند بلکه لازم است بدانید که رطوبت می تواند پیانو شما را خراب کند.

همانطور که می دانید حمل پیانو بابایی با بهترین کادر اجرایی می تواند بدون هیچ گونه آسیبی پیانو شما را به بهترین شکل جا به جا کند.

برای حمل پیانو در تهران با کارشناسان ما در تماس باشید.

متفاوت ترین روش های حمل پیانو

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی متفاوت روش های حمل پیانو بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین دانستنی های حمل پیانو پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

متفاوت ترین روش های حمل پیانو

اگرچه می توان پیانو را به تنهایی و بدون کمک متخصصین جا به جا کرد، اما ما به شما توصیه می کنیم که حتما برای جا به جایی و نقل مکان پیانو، افراد حرفه ای را استخدام کنید و از آنها مشاوره بگیرید.

البته استخدام و اجاره کردن افراد حرفه ای برای حمل پیانو گران است اما به نظر شما می ارزد که خودتان به تنهایی پیانو را جا به جا کنید؟ جواب این سوال به خودتان بستگی دارد. مخصوصا وقتی به این ابزار آلات موسیقی سنگین می رسد، باید به تمامی شرایط و جوانب به خوبی دقت کرد.

انتخاب پیانو

هنگامی که شما پیانوی مد نظرتان را انتخاب و خریداری می کنید، می دانید که قرار است یک وسیله ی با ارزش و بسیار گران قیمت وارد خانه ی شما شود. پس باید این مسئله را در نظر داشته باشید که در صورت جا به جایی و نقل مکان بهتر است این وسیله ی با ارزش با حرفه ای ترین شیوه، جا به جا  شده و حمل گردد.

پیشنهاد سایت :چطور حمل پیانو را انجام دهیم؟

پیانو

جا به جایی و حمل پیانو

همانطور که گفته شد این وسیله ی با ارزش به دلیل ظریف کاری هایی که دارد می بایست با حرفه ای ترین روش های ممکن جا به جا و حمل شود. به همین منظور هر چه تعداد افرادی که آن را حمل کنند بیشتر باشد (چهار نفر یا حداقل سه نفر)، به مقصد سالم رسیدن آن بیشتر تصمین می شود.

پس بهترین راه برای حمل پیانو و جا به جایی آن، تماس با کادری مجرب و حرفه ای برای این کار می باشد.

پیشنهاد سایت :قیمت حمل پیانو چقدر است؟

حمل پیانو

مهمترین دانستنی های حمل پیانو

درباره ی حمل پیانو در اثاث کشی و یا فرستادن از کشوری به کشور دیگر، نکات بسیاری وجود دارد. در این مطلب سعی داریم تا به مهمترین نکاتی که برای حمل این وسیله ی با ارزش وجود دارد، اشاره کنیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی نکات مهم حمل پیانو پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

دانستنی های مهم حمل پیانو

خب، می خواهید بدانید که چگونه می توان پیانو را حمل و جا به جا کرد. اما واقعیت این است که حرکت دادن پیانو سخت می باشد. این ابزارآلات موسیقیایی سنگین و پیچیده بوده و می تواند صدمات جدی به کفپوش های خانه وارد کند. البته صدمات جدی به بدن و جسم جدی تر می باشند. همچنین لغزش یا تکان های محکم ممکن است سبب آسیب دیدن و یا خراش خود پیانو شود که این، قابل اغماض نیست.

پس باید در نظر داشت که جا به جایی پیانو کار آسان و راحتی نیست و نباید بدون مشاوره و کمک گرفتن از متخصصین حمل این ابزار موسیقی، اقدام به جا به جایی آن کنید. چراکه خسارت های ناشی از حمل و نقل بد، ممکن است جبران ناپذیر باشد.

اما چرا نباید افراد به تنهایی یا بدون کمک تیم های حرفه ای اقدام به جا به جایی این ابزار آلات موسیقی کنند؟

پیشنهاد سایت :بررسی های لازم قبل از حمل پیانو

وزن سنگین

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که نه تنها وزن این ابزار عظیم الجثه ی موسیقی تنها سنگین است بلکه بی روح هم می باشد. پیانوهای عمودی بسیار سنگین و دارای پایه های کم تراکم و ظریف تری هستند.بنابراین حمل آنها به این راحتی نیست.

برای حمل این پیانوها حداقل به چهار نفر نیاز است. دو نفر برای حمل و جا به جایی پیانو و دو نفر برای راهنمایی و کنترل گوشه های آن.

پیانو

مراقبت بیشتر در حین حمل این وسیله بسیار ضروری و مهم است. زیرا نه تنها می خواهید از خراش و صدمات به پیانو جلوگیری کنید بلکه می خواهید وسیله ی موسیقیایی شما با سلامتی کامل به محل مورد نظرتان فرستاده شود.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص حمل پیانو برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

پیشنهاد سایت :5 نکته مهم در حمل پیانو

برای حمل پیانو و جا به جایی باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی چگونگی حمل پیانو و جا به جایی آن و نکات مهمی در این خصوص بپردازیم. با ما همراه باشید. پیشتر نیز به بررسی قیمت هزینه ی جا به جایی پیانو پرداختیم که می توانید با مراجعه به مقاله ی قبلی، این مطلب را بخوانید.

در حمل پیانو باید به چه نکاتی توجه داشت؟

اگر نمی دانید چگونه پیانو را جا به جا کنید، به مطلب خوبی سر زدید. به نظر می رسد نمی توان پیانوهایی که شکل های عجیب  دارند و شکننده و در اندازه های بزرگ هستند، را حمل و جا به جا کرد. اما اینگونه نیست! در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که در واقع جا به جایی پیانوها امکان پذیر بوده و روش های ساده ای نیز برای جا به جایی وجود دارد.

باربر کرایه کنید

اگرچه جا به جایی پیانو به تنهایی امکان دارد اما به شدت توصیه می کنیم که برای انجام این کار حتما باربری را استخدام کنید تا پیانو را جا به جا کند. چرا که این کالا هم گران قیمت و هم با ارزش است و بهترین کار ممکنف سپردن آن به دست نیروهای حرفه ای است.

شرکت یا اتوبار حرفه ای

یافتن یک شرکت یا اتوبار حرفه ای که بتوانند پیانو را جا به جا کنند کار سختی نیست. بسیاری نیز می توانند پیانو را بدون مشکل در خانه حتی جا به جا کنند.

هزینه ی جا به جایی

البته توجه داشته باشید قیمت گذاری بنا به مسافت و طبقات و همچنین وزن پیانو در شرکت ها متفاوت بوده و ممکن است قیمت آن گران تر از باقی اشیاء باشد.

جا به جایی پیانو

اگرچه احتمال دارد که قیمت دستمزد جا به جایی پیانو گران شود اما اطمینان خواهید داشت که پیانو آسیب ندیده و به دست متخصص ترین افراد جا به جا می شود.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص حمل پیانو برای شما نوشتیم راضی بوده باشید.

بررسی قیمت هزینه جا به جایی پیانو

آیا می دانید جا به جایی پیانو توسط افراد حرفه ایی و کارشناسان مربوطه چقدر می تواند به سود شما باشد؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از نکات مهم در حمل پیانو آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

ممکن است در ابتدا به نظرتان هزینه جا به جایی و حمل پیانو گران باشد اما جالب است بدانید در صورتی که خودتان پیانو را جا به جا کنید و اگر آسیبی به آن وارد شود هزینه ایی که بابت تعمیرات باید پرداخت کنید بسیار بیشتر خواهد بود.

از طرفی اگر جا یه جایی پیانو را به دست آورد ماهر و دوره دیده در این زمینه بسپارید خیلی زودتر جا به جایی صورت می گیرد و هیچ مشکلی در مسیر به وجود نمی آید.

حمل پیانو

روش های محاسبه هزینه

به طور کلی دو روش بری محاسبه قیمت حمل پیانو وجود دارد:

قیمت ساعتی

برخی از افرادی که جا به جایی پیانو را انجام می دهند ساعتی قیمت را براورد می کنند و بر اساس مقدار ساعتی که حمل پیانو طول می کشد هزینه را محاسبه می کنند.

قیمت مقطوع

از طرفی در برخی شرکت های دیگر که خدمات حمل پیانو را ارائه می دهند قیمت ها مقطوع است و بسته به تعداد پله ها و مسافت و یا موارد دیگر قیمت هایی از پیش تعیین شده وجود دارد که با توجه به ان ها هزینه براورد می شود. در این روش محاسبه هزینه مقدار سختی که انتقال و جا به جایی پیانو دارد طبق استاندارد های از پیش مشخص شده بررسی شده و با توجه به آن ها هزینه ها براورد می گردد.

در ادامه مقالات همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد حمل پیانو به دست آورید.

برای اطلاع دقیق از قیمت جا به جایی پیانو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

انتقال پیانو

5 نکته مهم در حمل پیانو

شیوه حمل پیانو از جمله مهم ترین نکاتی است که باید در هنگام جا به جایی آن مورد توجه قرار گیرد.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پیانو ها آشنا کردیم. و در مورد مهم ترین عامل در جا به جایی پیانو در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

شاید به نظرتان شرکت های حمل پیانو هزینه زیادی را بابت حمل و جا به جایی دریافت کنند اما به خاطر داشته باشید که حمل این وسیله بسیار مهم است و نحوه جا به جایی می تواند تاثیر بسیار زیادی بر سلامت پیانو شما داشته باشد.

پیانو

نکات مهم در جابه جایی و حمل پیانو

  • لازم است تا حتما در مورد حمل و جا به جایی پیانو اطلاعات کافی را به دست آورید. افراد کارشناس و ماهر در این زمینه می توانند شما را در این امر راهنمایی کنند.
  • جا به جایی یک پیانو تنها مختص به انتقال آن نمی شود لازم است تا کارشناس مربوطه پیانو را به داخل خانه نیز بیاورد و در اتاقی که می خواهید ببرد.
  • همچنین به هیچ عنوان پیانو نباید روی زمین کشیده شود مگر اینکه از وسایل چرخ دار در زیر آن استفاده کنید.
  • اگر در هنگام جا به جایی مشکلی برای پیانو پیش بیاید مسئولیت آن بر عهده فردی است که آن را جا به جا کرده و شزرکت مربوطه باید خسارت های وارده را پرداخت کند اما به ندرت این اتفاق می افتد و این کار باید توسط یک کارشناس ماهر صورت می گیرد تا هیچگونه مشکلی برای پیانو شما به وجود نیاید.
  • تمامی تجهیزاتی که برای جا به جایی پیانو مورد استفاده قرار می گیرد باید در هنگام جا به جایی آماده باشد و پیانو را قبل از تکان دادن به طور کامل آماده کنید.

در ادامه مقالات با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

برای جا به جایی پیانو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مهم ترین عامل در جا به جایی پیانو

همانطور که می دانید برای جا به جایی لیفتراک به افراد ماهر و دوره دیده در این مورد نیاز دارید. در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات نحوه حمل پیانو آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در خصوص حمل و جا به جایی پیانو در اختیارتان قرار دهیم و نکاتی در مورد اهمیت حمل پیانو توسط افراد ماهر را به شما متذکر شویم.

حمل پیانو

نکاتی مهم در حمل پیانو

همانطور که می دانید گفتیم که برای حمل پیانو لازم است تا از یک فرد حرفه ایی کمک بگیرید.

اما به نظر شما چرا باید از یک فرد حرفه ایی کمک بگیریم؟ کسی که در این مورد تجربه زیادی داشته باشد

می تواند به راحتی پیانو شما را جا به جا کند. این فرد به تمامی جزئیات اهمیت می دهد و می داند که چه قسمتی از پینو را باید بلند کرده و چه قسمت هایی از دستگاه حساسیت بیشتری دارند.

همچنین توضیح دادیم که نباید پیانو را در هنگام جا به جایی روی زمین بکشید لازم است تا حتما آن را کاملا بلند کرده و انتقال دهید. با حمل پیانو توسط یک فرد حرفه ایی دیگر نیازی نیست تا هزینه های بیشتری را بابت تعمیرات بپردازید. و هیچ آسیبی به دستگاه شما در زمان حمل وارد نمی شود.

اگر فردی حرفه ایی پیانو شما را جا به جا کند ایمنی بیشتری برای پیانو شما فراهم می شود.

حفاظت از پیانو از جمله مهم ترین نکاتی است که باید مورد بررسی قرار گیرد افرادی که در جا به جا کردن پیانو حرفه ایی هستند مراقب قسمت انتهایی پیانو می باشند و این ضمانت را به شما می دهند که به طور از وسیله شما نگهداری خواهند کرد.

برای حمل تخصصی پیانو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.